KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145294
nr 1414 5294
Oddmar Björklund
(1907-1997), Sverige
Oljemålning, Båthus. Signerad. Olja på pannå, 20x2-, yttermått inklusive ram: 24x34 cm
Oddmar Björklund, svensk bildkonstnär född 1907 i Stockholm, död 1997.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:05:39
150 kr
Oddmar Björklund
Läs mer om Oddmar Björklund